Campaignion Starterkit (7.x-3.0-rc1) - en to cs translation catalogue (42 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Content
cs: Obsah

en: Type
cs: Typ

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: more
cs: více

en: Tags
cs: Štítky

en: default
cs: výchozí

en: Country
cs: Země

en: Image
cs: Obrázek

en: Feed
cs: Zdroj

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Email
cs: E-mail

en: Options
cs: Možnosti

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: File name
cs: Název souboru

en: Address
cs: Adresa

en: Desc
cs: Sestupně

en: next
cs: další

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Phone number
cs: Telefonní číslo

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ previous
cs: ‹ předchozí

en: next ›
cs: následující ›

en: previous
cs: předchozí

en: Apply
cs: Použít

en: « first
cs: « první

en: last »
cs: poslední »

en: Offset
cs: Posun

en: No files available.
cs: Žádné soubory nejsou k dispozici.

en: Upload date
cs: Datum nahrání

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Progress bar
cs: Ukazatel průběhu

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
