Campaignion Starterkit (7.x-3.0-rc1) - en to te translation catalogue (30 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Content
te: సారము

en: Type
te: రకం

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: more
te: మరిన్ని

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: default
te: అప్రమేయం

en: Country
te: దేశం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Feed
te: ఫీడ్

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Address
te: చిరునామా

en: next
te: తదుపరి

en: Ascending
te: ఆరోహణ

en: Descending
te: అవరోహణ

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: previous
te: గత

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: - All -
te: - అన్ని -
