Campaignion Starterkit (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (44 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: more
gl: máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Use count
gl: Conta de usos

en: default
gl: predeterminado

en: Country
gl: País

en: Image
gl: Imaxe

en: Feed
gl: Orixe

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Updated
gl: Actualizado

en: Text
gl: Texto

en: Layout
gl: Disposición

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Options
gl: Opcións

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: File name
gl: Nome do ficheiro

en: Address
gl: Enderezo

en: next
gl: seg

en: Counter
gl: Contador

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Phone number
gl: Número de teléfono

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Surname
gl: Apelidos

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Overlay
gl: Superposición

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Progress bar
gl: Barra de progreso
