Campaignion Starterkit (7.x-3.1) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Body
os: Мидис

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Reset
os: Раздæрау

en: Image
os: Сурæт
