Campaignion Starterkit (7.x-3.1) - en to ru translation catalogue (60 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Content
ru: Содержимое

en: Type
ru: Тип

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: more
ru: ещё

en: Tags
ru: Теги

en: Reset
ru: Сбросить

en: Use count
ru: Используемое количество

en: default
ru: по умолчанию

en: Country
ru: Страна

en: Image
ru: Изображение

en: Feed
ru: Поток данных

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Updated
ru: Обновлено

en: Text
ru: Текст

en: Layout
ru: Макет

en: Options
ru: Опции

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Block
ru: Блок

en: Page
ru: Страница

en: File name
ru: Имя файла

en: Address
ru: Адрес

en: Desc
ru: По убыванию

en: next
ru: вперёд

en: Counter
ru: Счётчик

en: Ascending
ru: По возрастанию

en: Descending
ru: По убыванию

en: Phone number
ru: Номер телефона

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Gender
ru: Пол

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: Donation
ru: Пожертвования

en: previous
ru: предыдущий

en: Locality
ru: Местоположение

en: News
ru: Новости

en: Apply
ru: Применить

en: Surname
ru: Фамилия

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Overlay
ru: Перекрытие

en: Offset
ru: Пропустить

en: No files available.
ru: Нет доступных файлов.

en: Upload date
ru: Дата отгрузки

en: Petition
ru: Петиция

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Middle name
ru: Отчество

en: Preferred language
ru: Предпочтительный язык

en: Organisation
ru: Организация

en: Progress bar
ru: Прогресс бар

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Address line 1
ru: Адрес

en: Address line 2
ru: Адрес (дополнительно)

en: Open Graph image
ru: Open Graph изображение

en: Sitewide
ru: По всему сайту
