Campaignion Starterkit (7.x-3.1) - en to sl translation catalogue (25 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Body
sl: Vsebina

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: more
sl: več

en: Tags
sl: Oznake

en: Reset
sl: Ponastavi

en: default
sl: privzeto

en: Image
sl: Slika

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Text
sl: Besedilo

en: Layout
sl: Postavitev

en: Options
sl: Možnosti

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: News
sl: Novice

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Overlay
sl: Prekrivalo
