Campaignion Starterkit (7.x-3.10) - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: more
ga: Tuilleadh

en: Country
ga: Tír

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Postcode
ga: Cód Poist

en: Phone number
ga: Fón

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: Surname
ga: Sloinne

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »
