Campaignion Starterkit (7.x-3.10) - en to hu translation catalogue (67 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Content
hu: Tartalom

en: Type
hu: Típus

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: more
hu: tovább

en: Tags
hu: Címkék

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Country
hu: Ország

en: Image
hu: Kép

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Path
hu: Útvonal

en: Advanced settings
hu: Haladó beállítások

en: Updated
hu: Frissítve

en: Text
hu: Szöveg

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Email
hu: E-mail

en: Options
hu: Lehetőségek

en: Created
hu: Létrehozva

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: File name
hu: Fájlnév

en: Address
hu: Cím

en: Postcode
hu: Irányítószám

en: Desc
hu: Csökk

en: next
hu: következő

en: Counter
hu: Számláló

en: Contact ID
hu: Névjegy azonosítója

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Phone number
hu: Telefonszám

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Gender
hu: Nem

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Donation
hu: Adomány

en: previous
hu: előző

en: Locality
hu: Helység

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Surname
hu: Vezetéknév

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Overlay
hu: Átfedés

en: Offset
hu: Eltolás

en: Family
hu: Család

en: Headline
hu: Címsor

en: Campaign
hu: Kampány

en: Donations
hu: Adományok

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Petition
hu: Petíció

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Middle name
hu: Középső név

en: Preferred language
hu: Előnyben részesített nyelv

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Progress bar
hu: Folyamatjelző sáv

en: Administrative area
hu: Közigazgatási terület

en: Date of birth
hu: Születési idő

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Address line 1
hu: Címsor 1

en: Address line 2
hu: Címsor 2

en: « first page
hu: « első oldal
