Campaignion Starterkit (7.x-3.10) - en to mn translation catalogue (23 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Content
mn: Агуулга

en: Type
mn: Төрөл

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Description
mn: Тайлбар

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Tags
mn: Тагууд

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Country
mn: Улс

en: Image
mn: Зураг

en: Default
mn: Анхны утга

en: Path
mn: Зам

en: Text
mn: Текст

en: Email
mn: Имэйл

en: Options
mn: Сонголтууд

en: Created
mn: Үүссэн

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »
