Campaignion Starterkit (7.x-3.10) - en to ro translation catalogue (45 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Content
ro: Conținut

en: Type
ro: Tip

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: more
ro: mai multe

en: Tags
ro: Etichete

en: Reset
ro: Resetează

en: Use count
ro: Număr de utilizări

en: Country
ro: Țară

en: Image
ro: Imagine

en: Feed
ro: Flux

en: Default
ro: Implicit

en: Path
ro: Cale

en: Advanced settings
ro: Setări avansate

en: Updated
ro: Actualizat

en: Layout
ro: Prezentare

en: Email
ro: email

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: Block
ro: Bloc

en: Page
ro: Pagina

en: File name
ro: Numele fișierului

en: Address
ro: Adresă

en: Desc
ro: Descendent

en: next
ro: următorul

en: Counter
ro: Numărător

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Phone number
ro: Număr de telefon

en: Sort by
ro: Sortare după

en: ‹ previous
ro: ‹ anterior

en: next ›
ro: următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: « first
ro: « primul

en: last »
ro: ultimul »

en: Offset
ro: Decalaj

en: No files available.
ro: Nu sunt fișiere disponibile.

en: Upload date
ro: Data încărcării

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Preferred language
ro: Limba preferată

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
