Campaignion Starterkit (7.x-3.10) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: Content
se: Sisdoallu

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Image
se: Govva

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Phone number
se: Telefuvdnanummir

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »
