Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to be translation catalogue (33 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Content
be: Змесціва

en: Type
be: Тып

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: more
be: болей

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Reset
be: Скінуць

en: Country
be: Краіна

en: Image
be: Малюнак

en: Feed
be: Жывільнік

en: Default
be: Прадвызначана

en: Path
be: Сцежка

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: Updated
be: Абноўлена

en: Text
be: Тэкст

en: Email
be: Адрас E-mail

en: Options
be: Налады

en: Created
be: Створана

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: File name
be: Імя файла

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Overlay
be: Перакрываючы слой

en: Upload date
be: Дата загрузкі
