Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to bg translation catalogue (31 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Content
bg: Съдържание

en: Type
bg: Тип

en: Actions
bg: Действия

en: Description
bg: Описание

en: more
bg: още

en: Tags
bg: Таг

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Country
bg: Страна

en: Image
bg: Снимка

en: Default
bg: По подразбиране

en: Path
bg: Път

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Updated
bg: Обновено

en: Text
bg: Текст

en: Email
bg: Е-поща

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Address
bg: Адрес

en: next
bg: Следваща

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: previous
bg: Предишна

en: Apply
bg: Търси

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »
