Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to bo translation catalogue (42 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Type
bo: རིགས

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: Country
bo: རྒྱལ་ཁབ།

en: Image
bo: པར་རིས

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Address
bo: ས་གནས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: ‹ previous
bo: ‹ སྔོན་མ

en: next ›
bo: འོག་མ ›

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ

en: last »
bo: ངོས་རྗེས་མ »

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
