Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to br translation catalogue (5 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Text
br: Testenn

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Page
br: Pajenn
