Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to mr translation catalogue (29 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Content
mr: साहित्य

en: Type
mr: प्रकार

en: Actions
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Use count
mr: उपयोगकर्त्यांची संख्या

en: Country
mr: देश

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Path
mr: रस्ता

en: Updated
mr: सुधारित

en: Text
mr: अक्षर

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Options
mr: विकल्प

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Block
mr: भाग

en: Page
mr: पान

en: Address
mr: पत्ता

en: Postcode
mr: पोस्टकोड

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »

en: Upload date
mr: अपलोड केल्याची तारीख
