Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to sv translation catalogue (50 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Content
sv: Innehåll

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: more
sv: mer

en: Tags
sv: Etiketter

en: Reset
sv: Återställ

en: Use count
sv: Antal använd

en: Country
sv: Land

en: Image
sv: Bild

en: Feed
sv: Innehållsflöde

en: Default
sv: Förvald

en: Path
sv: Sökväg

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Email
sv: E-post

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: File name
sv: Filnamn

en: Address
sv: Adress

en: Postcode
sv: Postnummer

en: Desc
sv: Fallande

en: next
sv: nästa

en: Counter
sv: Räknare

en: Ascending
sv: Stigande

en: Descending
sv: Fallande

en: Phone number
sv: Telefonnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Gender
sv: Kön

en: ‹ previous
sv: ‹ föregående

en: next ›
sv: nästa ›

en: Locality
sv: Plats

en: Apply
sv: Applicera

en: « first
sv: « första

en: last »
sv: sista »

en: Overlay
sv: Lager

en: Offset
sv: Kompensera

en: Family
sv: Familj

en: No files available.
sv: Inga filer tillgängliga.

en: Upload date
sv: Datum för uppladdning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Preferred language
sv: Föredraget språk

en: Administrative area
sv: Administrativt område

en: Date of birth
sv: Födelsedatum

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
