Campaignion Starterkit (7.x-3.2) - en to ta translation catalogue (13 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Path
ta: பா​தை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
