Campaignion Starterkit (7.x-3.3) - en to ca translation catalogue (52 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Content
ca: Contingut

en: Type
ca: Tipus

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: more
ca: més

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Country
ca: País

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Default
ca: Per defecte

en: Path
ca: Camí

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Layout
ca: Disposició

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: Address
ca: Adreça

en: Postcode
ca: Codi Postal

en: next
ca: següent

en: Counter
ca: Comptador

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Phone number
ca: Telèfon

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Gender
ca: Gènere

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Donation
ca: Donació

en: previous
ca: Anterior

en: Locality
ca: Localitat

en: Apply
ca: Aplica

en: Surname
ca: Cognoms

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Preferred language
ca: Llengua preferida

en: Progress bar
ca: Barra de progrés

en: Date of birth
ca: Data de naixement

en: Master
ca: Mestre

en: Open Graph image
ca: Imatge de l'Open Graph
