Campaignion Starterkit (7.x-3.3) - en to fi translation catalogue (48 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Content
fi: Sisältö

en: Type
fi: Tyyppi

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: more
fi: lisää

en: Tags
fi: Tagit

en: Reset
fi: Palauta

en: Use count
fi: Käyttömäärä

en: Country
fi: Maa

en: Image
fi: Kuva

en: Feed
fi: Syöte

en: Default
fi: Oletus

en: Path
fi: Polku

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Text
fi: Teksti

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Options
fi: Valinnat

en: Created
fi: Luotu

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: File name
fi: Tiedostonimi

en: Address
fi: Osoite

en: Postcode
fi: Postinumero

en: next
fi: seuraava

en: Counter
fi: Laskuri

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Phone number
fi: Puhelinnumero

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Overlay
fi: Päällys

en: No files available.
fi: Tiedostoja ei ole saatavilla.

en: Upload date
fi: Latauspäivämäärä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Preferred language
fi: Ensisijainen kieli

en: Progress bar
fi: Etenemispalkki

en: Master
fi: Isäntä

en: Open Graph image
fi: Open Graph -kuva
