Campaignion Starterkit (7.x-3.3) - en to th translation catalogue (19 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Type
th: ประเภท

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Country
th: ประเทศ

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Text
th: ข้อความ

en: Email
th: อีเมล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Address
th: ที่อยู่

en: Postcode
th: รหัสไปรษณีย์

en: next
th: ถัดไป ›

en: Ascending
th: เรียงน้อยไปมาก

en: Descending
th: เรียงจากมากไปน้อย

en: previous
th: ‹ ก่อนหน้า

en: No files available.
th: ไม่พบไฟล์ใดๆ

en: Preferred language
th: ภาษาที่ต้องการ
