Campaignion Starterkit (7.x-3.3) - en to tr translation catalogue (50 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Content
tr: İçerik

en: Type
tr: Tip

en: Actions
tr: Eylemler

en: Description
tr: Açıklama

en: more
tr: daha fazla

en: Tags
tr: Etiketler

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Use count
tr: Kullanım sayısı

en: Country
tr: Ülke

en: Image
tr: Resim

en: Feed
tr: Akış

en: Default
tr: Varsayılan

en: Path
tr: Yol

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Layout
tr: Yerleşim

en: Email
tr: E-posta

en: Options
tr: Seçenekler

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Block
tr: Blok

en: Page
tr: Sayfa

en: File name
tr: Dosya ismi

en: Address
tr: Adres

en: Desc
tr: Azalan

en: next
tr: sonraki

en: Counter
tr: Sayaç

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Phone number
tr: Telefon numarası

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Gender
tr: Cinsiyet

en: ‹ previous
tr: ‹ önceki

en: next ›
tr: sonraki ›

en: previous
tr: önceki

en: Apply
tr: Uygula

en: « first
tr: « ilk

en: last »
tr: son »

en: Overlay
tr: Üst katman

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Family
tr: Aile

en: No files available.
tr: Dosya yok.

en: Upload date
tr: Yüklenme tarihi

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Preferred language
tr: Tercih edilen dil

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
