Campaignion Starterkit (7.x-3.5) - en to bn translation catalogue (16 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Image
bn: ছবি

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Updated
bn: আপডেটকৃত

en: Email
bn: ইমেইল

en: Block
bn: ব্লক

en: File name
bn: ফাইল নাম

en: ‹ previous
bn: ‹ পূর্ববর্তী

en: next ›
bn: পরবর্তী ›

en: « first
bn: « প্রথম

en: last »
bn: শেষ »
