Campaignion Starterkit (7.x-3.5) - en to fil translation catalogue (20 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Content
fil: Nilalaman

en: Type
fil: Uri

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Description
fil: Paglalarawan

en: more
fil: marami pa

en: Tags
fil: Mga etiketa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Default
fil: Pamantayan

en: Path
fil: Landas

en: Updated
fil: Nabago

en: Created
fil: Inilikha

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: File name
fil: Pangalan ng talaksan

en: ‹ previous
fil: ‹ nakaraan

en: next ›
fil: susunod ›

en: « first
fil: « una

en: last »
fil: huli »
