Campaignion Starterkit (7.x-3.5) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Content
lv: Saturs

en: Type
lv: Veids

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: more
lv: vairāk

en: Tags
lv: Birkas

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Country
lv: Valsts

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Path
lv: Ceļš

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Text
lv: Teksts

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Email
lv: E-pasts

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: File name
lv: Faila nosaukums

en: Address
lv: Adrese

en: Desc
lv: Dilst.

en: next
lv: nākamais

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Ascending
lv: Augošā secībā

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Phone number
lv: Telefona numurs

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Offset
lv: Atkāpe

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
