Campaignion Starterkit (7.x-3.5) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Block
or: ବ୍ଲକ
