Campaignion Starterkit (7.x-3.5) - en to sq translation catalogue (18 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Type
sq: Lloji

en: Actions
sq: Veprimet

en: Description
sq: Përshkrimi

en: more
sq: tjetër

en: Tags
sq: Etiketat

en: Reset
sq: Rifillo

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »
