Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to am translation catalogue (19 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Tags
am: መለያዎች

en: Default
am: ነባሪ

en: Path
am: ዱካ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Email
am: ኢሜይል

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »
