Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: more
ast: más

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Reset
ast: Reafitar

en: Image
ast: Imaxe

en: Default
ast: Predefiníu

en: Path
ast: Camín

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Updated
ast: Anováu

en: Text
ast: Testu

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: Options
ast: Opciones

en: Created
ast: Fechu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: File name
ast: Nome del ficheru

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
