Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to el translation catalogue (43 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Description
el: Περιγραφή

en: more
el: περισσότερα

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Country
el: Χώρα

en: Image
el: Εικόνα

en: Feed
el: Ροή

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Path
el: Διαδρομή

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Text
el: Κείμενο

en: Layout
el: Εμφάνιση

en: Options
el: Επιλογές

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Block
el: Μπλοκ

en: Page
el: Σελίδα

en: File name
el: Όνομα αρχείου

en: Address
el: Διεύθυνση

en: Desc
el: Φθί

en: next
el: επόμενο

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Phone number
el: Αριθμός τηλεφώνου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Gender
el: Γένος

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Overlay
el: Υπέρθεση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: No files available.
el: Δεν υπάρχουν αρχεία.

en: Upload date
el: Ημερομηνία αποστολής

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
