Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Type
ka: ტიპი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: more
ka: მეტი

en: Tags
ka: ტეგები

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Image
ka: სურათი

en: Path
ka: გზა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Text
ka: ტექსტი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: File name
ka: ფაილის სახელი

en: Desc
ka: აღწერა

en: next
ka: შემდეგი

en: Counter
ka: მთვლელი

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: - All -
ka: - ყველა -
