Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to oc translation catalogue (45 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Content
oc: Contengut

en: Type
oc: Tipe

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: more
oc: mai

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Use count
oc: Nombre d'utilizacions

en: Country
oc: País

en: Image
oc: Imatge

en: Feed
oc: Flux

en: Default
oc: Per defaut

en: Path
oc: Camin

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Text
oc: Tèxte

en: Layout
oc: Afichatge

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Options
oc: Opcions

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Block
oc: Blòt

en: Page
oc: Pagina

en: File name
oc: Nom del fichièr

en: Address
oc: Adreça

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Sort by
oc: Triar per

en: Gender
oc: Sèxe

en: ‹ previous
oc: ‹ precedent

en: next ›
oc: seguent ›

en: Donation
oc: Don

en: Apply
oc: Aplicar

en: « first
oc: « primièr

en: last »
oc: darrièr »

en: Offset
oc: Decalatge

en: Family
oc: Familha

en: Donations
oc: Dons

en: Upload date
oc: Data de transfert

en: Petition
oc: Peticion

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître

en: Open Graph image
oc: Imatge Open Graph
