Campaignion Starterkit (7.x-3.6) - en to ug translation catalogue (26 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Type
ug: تىپى

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Image
ug: سۈرەت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Text
ug: تېكىست

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Block
ug: تارماق رايون

en: File name
ug: ھۆججەت نامى

en: Address
ug: ئادرېس

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: - All -
ug: ھەممىسى
