Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to af translation catalogue (26 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Content
af: Inhoud

en: Type
af: Tipe

en: Actions
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: more
af: meer

en: Tags
af: Etikette

en: Reset
af: Herstel

en: Country
af: Land

en: Image
af: Beeld

en: Default
af: Verstek

en: Path
af: Pad

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: next
af: volgende

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: previous
af: vorige

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
