Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to ht translation catalogue (15 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: more
ht: plis

en: Tags
ht: Tag

en: Image
ht: Imaj

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
