Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to jv translation catalogue (29 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Content
jv: Konten

en: Type
jv: Tipe

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: more
jv: pepaké

en: Tags
jv: Tautan

en: Reset
jv: Baléknā

en: Country
jv: Negara

en: Image
jv: Gambar

en: Feed
jv: Pasokan

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Text
jv: Teks

en: Options
jv: Opsi

en: Created
jv: Digawé

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: File name
jv: Jeneng berkas

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Overlay
jv: Ngambang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
