Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Tags
km: ស្លាក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: File name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Overlay
km: ត្រួត​គ្នា
