Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy
