Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: more
my: ပို၍

en: Tags
my: Tag များ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Use count
my: အသုံးပြုမှု အရေအတွက်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Address
my: လိပ်စာ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - All -
my: - အားလုံး -
