Campaignion Starterkit (7.x-3.7) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Content
ps: منځپانګه

en: Type
ps: بڼه

en: Actions
ps: چارې

en: Description
ps: سپړنه

en: more
ps: نور

en: Tags
ps: بچوي

en: Use count
ps: شمیر وکاروه

en: Image
ps: انځور

en: Default
ps: تلواله

en: Path
ps: يونلور

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Text
ps: متن

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: next
ps: بل

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
