Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to hr translation catalogue (38 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Content
hr: Sadržaj

en: Type
hr: Vrsta

en: Actions
hr: Akcije

en: Description
hr: Opis

en: more
hr: više

en: Tags
hr: Oznake

en: Reset
hr: Poništi

en: Use count
hr: Broj korištenja

en: Country
hr: Država

en: Image
hr: Slika

en: Default
hr: Zadano

en: Path
hr: Putanja

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Text
hr: Tekst

en: Email
hr: E-pošta

en: Options
hr: Opcije

en: Created
hr: Stvoreno

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: File name
hr: Naziv datoteke

en: Address
hr: Adresa

en: Desc
hr: Silazno

en: next
hr: sljedeći

en: Counter
hr: Brojač

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Apply
hr: Primjeni

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Overlay
hr: Plutajuća ploča

en: Upload date
hr: Nadnevak otpreme

en: Asc
hr: Uzlazno
