Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Content
kk: Контент

en: Type
kk: Тип

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Image
kk: Сурет

en: Default
kk: Стандартты

en: Path
kk: Жол

en: Text
kk: Текст

en: Created
kk: Құрылған

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »
