Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Content
nn: Innhald

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Country
nn: Land

en: Image
nn: Bilete

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Address
nn: Adresse

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: ‹ previous
nn: < forrige

en: next ›
nn: neste >

en: Apply
nn: Bruk

en: « first
nn: « første

en: last »
nn: siste »

en: - All -
nn: - Alle -
