Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Content
pl: Zawartość

en: Type
pl: Typ

en: Actions
pl: Akcje

en: Description
pl: Opis

en: more
pl: więcej

en: Tags
pl: Tagi

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Country
pl: Państwo

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Default
pl: Domyślny

en: Path
pl: Ścieżka

en: Advanced settings
pl: Ustawienia zaawansowane

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Text
pl: Tekst

en: Layout
pl: Układ

en: Options
pl: Opcje

en: Created
pl: Utworzono

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: File name
pl: Nazwa pliku

en: Address
pl: Adres

en: Postcode
pl: Kod pocztowy

en: Desc
pl: Malejąco

en: next
pl: nast.

en: Counter
pl: Licznik

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Phone number
pl: Numer telefonu

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Gender
pl: Płeć

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: previous
pl: poprzedni

en: Apply
pl: Zastosuj

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: Overlay
pl: Nakładka

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Family
pl: Rodzina

en: Headline
pl: Nagłówek

en: Campaign
pl: Kampania

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Preferred language
pl: Preferowany język

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Progress bar
pl: Pasek postępu

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
