Campaignion Starterkit (7.x-3.9) - en to da translation catalogue (53 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Content
da: Indhold

en: Actions
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: more
da: mere

en: Reset
da: Gendan

en: Use count
da: Brug antal

en: Country
da: Land

en: Image
da: Billede

en: Default
da: Standard

en: Path
da: Sti

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Updated
da: Opdateret

en: Text
da: Tekst

en: Email
da: E-mail

en: Options
da: Valg

en: Created
da: Oprettet

en: Block
da: Blok

en: Page
da: Side

en: File name
da: Filnavn

en: Address
da: Adresse

en: Desc
da: Faldende

en: next
da: næste

en: Counter
da: Tæller

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Phone number
da: Telefonnummer

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Gender
da: Køn

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: Donation
da: Bidrag

en: previous
da: forrige

en: Locality
da: Lokalitet

en: Apply
da: Udfør

en: Surname
da: Efternavn

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Overlay
da: Overlejring

en: Offset
da: Forskydning

en: Family
da: Efternavn

en: Headline
da: Overskrift

en: No files available.
da: Ingen tilgængelige filer.

en: Upload date
da: Upload-dato

en: Petition
da: Underskriftsindsamling

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Preferred language
da: Foretrukne sprog

en: Progress bar
da: Fremskridts barre

en: Date of birth
da: Fødsesdato

en: Asc
da: Stigende

en: Open Graph image
da: Open Graph billede
