Campaignion Starterkit (7.x-3.9) - en to is translation catalogue (38 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Content
is: Innihald

en: Type
is: Gerð

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: more
is: meira

en: Tags
is: Efnisorð

en: Reset
is: Endursetja

en: Use count
is: Notkun

en: Country
is: Land

en: Image
is: Mynd

en: Feed
is: Veita

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Path
is: Slóð

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Layout
is: Útlit

en: Email
is: Netfang

en: Options
is: Möguleikar

en: Created
is: Stofnað

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: File name
is: Skráarnafn

en: Address
is: Heimilisfang

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Phone number
is: Símanúmer

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ previous
is: ‹ fyrri

en: next ›
is: næsta ›

en: previous
is: fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: « first
is: « fremsta

en: last »
is: aftasta »

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
