Campaignion Starterkit (7.x-3.9) - en to sk translation catalogue (46 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Content
sk: Obsah

en: Type
sk: Typ

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: more
sk: viac

en: Tags
sk: Značky

en: Country
sk: Krajina

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Default
sk: Predvolené

en: Path
sk: Cesta

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Email
sk: E-mail

en: Options
sk: Nastavenia

en: Created
sk: Vytvorené

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: File name
sk: Názov súboru

en: Address
sk: Adresa

en: Desc
sk: Zostupne

en: next
sk: ďalej

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Phone number
sk: Telefónne číslo

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Locality
sk: Lokalita

en: Apply
sk: Použiť

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Overlay
sk: Vrstva

en: Offset
sk: Ofset

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Progress bar
sk: Zobrazenie progresu

en: Administrative area
sk: Administratívna oblasť

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Address line 1
sk: Adresný riadok 1

en: Address line 2
sk: Adresný riadok 2
