Campaignion Starterkit (7.x-3.9) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: more
sr: још

en: Country
sr: Земља

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Text
sr: Текст

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Upload date
sr: Датум постављања
