Campaignion Starterkit (7.x-3.9) - en to ur translation catalogue (24 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: more
ur: مزید

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Use count
ur: استعمال شدہ کی تعداد

en: Country
ur: ملک

en: Image
ur: تصویر

en: Feed
ur: فیڈ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Path
ur: پاتھ

en: Text
ur: متن

en: Email
ur: ای میل

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ previous
ur: › گزشتہ

en: next ›
ur: اگلا>

en: « first
ur: » ابتدائی

en: last »
ur: آخری »
