Campaignion Starterkit (7.x-3.8) - en to bs translation catalogue (25 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Actions
bs: Akcije

en: Description
bs: Opis

en: more
bs: još

en: Tags
bs: Tagovi

en: Country
bs: Zemlja

en: Image
bs: Slika

en: Path
bs: Putanja

en: Text
bs: Tekst

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Address
bs: Adresa

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: ‹ previous
bs: ‹ prethodna

en: next ›
bs: iduća ›

en: Apply
bs: Primjeni

en: « first
bs: « prva

en: last »
bs: zadnja »
